آخرین خبرها
صفحه اصلی / مراحل ثبت سفارش و خرید

مراحل ثبت سفارش و خرید

ثبت سفارش و استعلام

با توجه به آنکه موجودی کالاهای انتشارات و قیمتها در طول زمان در حال تغییر می باشند، برای انجام خرید لازمست مشتریان در مرحله اول استعلام قیمت و موجودی نمایند. در این مرحله مشتریان با ایمیل به roshangaran_rah@yahoo.com  یا تلفن به دفترفروش   7260134-0353 یا 37258150-0353  لیست محصولات و تعداد را اعلام مینمایند و یک کد دریافت می دارند.

پاسخ استعلام و نهایی کردن سفارش

بطور معمول حداکثر 3 ساعت پس از اعلام سفارش، پاسخ استعلام و مهلت زمانی برای تکمیل سفارش برای مشتریان ارسال می گردد. پس از آن مشتریان فرصت خواهند داشت تا ظرف مهلت مقرر سفارش خود را تکمیل و نهایی نمایند. چنانچه مشتریان در مهلت مشخص شده سفارش خود را نهایی نفرمایند، سفارش آنها ناتمام تلقی شده و دیگر امکان نهایی کردن آن را نخواهند داشت. در این موارد چنانچه مشتری تقاضای فعالسازی مجدد سفارش را داشته باشد و کماکان کالا در فروشگاه موجود باشد، مهلت تکمیل دوباره ای به مشتری داده خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>